KONST / Litografier / Färglitografi 12432064
nr 1243 2064
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -84, Sydländskt motiv, 62/150. Motivet: 45x61
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:16:43
100 kr
150 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas